Pandora Mücevher Koleksiyonu: Bileklik, Kolye, Küpe, Yüzük Modelleri

pandora mücevher

Pandora mücevher koleksiyonu birbirinden şık ve zarif parçalar sunuyor. Bileklik, kolye, küpe ve yüzük tasarımlarını inceleyeceğiz. 2020 takı ve aksesuar modasından daha önce bahsetmiş ve haberimizde bu seneki trend parçaları sizlere iletmiştik. Bu kez mücevherin en stil markalarından birine uzanıyoruz. Pandora takı modellerinden en beğenilen parçaları galerimize almazsak olmazdı. Ürün fiyatları, ürünlerin yapısı ve özellikleri haberimizin devamında…

EN BEĞENİLEN PANDORA MÜCEVHER MODELLERİ

Pandora mücevher koleksiyonunda ne ararsanız var; her bütçeye uygun, her zevke hitap eden birbirinden farklı tasarımlar öne çıkıyor. En çok beğenilen ve en çok satılan bileklikler, kolyeler, küpeler ve yüzükleri sizin için bulduk.

Pandora Bileklik Modelleri

Pandora bileklik modelleri ve uçlarda zarif parçalar bir araya gelmiş. Geniş bir ürün yelpazesine sahip koleksiyonda Pandora bileklikler güzel ve uzun ömürlü materyallerle tamamlanmış. Gümüş, altın kaplama, rose, mine ve deri malzemeler öne çıkıyor.

Bileklik fiyatları 320 TL ila 1.100 TL arasında değişmektedir.

Bileklik galerisini sağa doğru kaydırarak seçtiğimiz en şık modelleri ve ürün açıklamasıyla birlikte ürün fiyatını göreceksiniz.

  • pandora mücevher
  • pandora mücevher
  • pandora mücevher
  • pandora mücevher
  • pandora mücevher

Pandora Kolye Modelleri

Pandora kolye modelleri ise yenilikçi pembe tonlu rose, gümüş ve altın malzemelerden üretildi. Birbirinden zarif, her kombine yakışacak tarz kolyeler ve kolye uçları nefes kesiyor. Pandora kolyeler günlük kullanımda ve gece kombinlerinde sade ve şık imza parçalar olarak tercih edilebilir. Zincir, kolye ve kolye ucu olarak modeller koleksiyonda sizi bekliyor.

Kolye fiyatları 250 TL ila 1.550 TL arasında değişmektedir.

Kolye galerisini sağa doğru kaydırarak seçtiğimiz en şık modelleri ve ürün açıklamasıyla birlikte ürün fiyatını göreceksiniz.

  • pandora mücevher
  • pandora mücevher
  • pandora mücevher

Pandora Küpe Modelleri

Pandora küpe modelleri koleksiyonun diğer ürünleri kadar göz alıcı ve şık. Her kıyafete ve mekana uyum sağlayan, zamansız şıklığı temsil eden küpelerde gümüş, shine altın kaplama, rose metal esintileri görülüyor. Yüzük taşlarının tamamı küpelerde de kullanılmış. Pandora küpeler yeni sezon koleksiyonunun vazgeçilmez takılarından olmuş…

Küpe fiyatları 70 TL ila 620 TL arasında değişmektedir.

Küpe galerisini sağa doğru kaydırarak seçtiğimiz en şık modelleri ve ürün açıklamasıyla birlikte ürün fiyatını göreceksiniz.

  • pandora mücevher

Pandora Yüzük Modelleri

Pandora yüzük modellerinde parlak değerli metaller kullanıldı. Sarı altın, gümüş ve rose altın yüzükler tamamen el yapımı. Klasik ve modern tarzda tasarlanan Pandora yüzükler benzersiz süslemeler içeriyor.

Yüzüklerde kullanılan taşlar şunlar: Gök zümrüt, spinel, kristal, kübik zirkon, pırlanta, lal taşı, hematit, lacivert taş, magnezit, opal, inci, peridot, kuartz, yakut, safir, topaz, turkuaz ve kar tanesi.

Yüzük fiyatları 180 TL ila 930 TL arasında değişmektedir.

Yüzük galerisini sağa doğru kaydırarak seçtiğimiz en şık modelleri ve ürün açıklamasıyla birlikte ürün fiyatını göreceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 2020 Aksesuar Trendleri

Takı modelleri 2020 yılında her zamankinden daha iddialı bir koleksiyonla Pandora markalı ürünlerde karşımıza çıktı. Bu özel parçalarla dilediğiniz tarzı vurgulamak size kalmış. Sevdiklerinize hoş bir jest yapmak için Pandora mağazalarını mutlaka ziyaret edin…

Bu makaledeki ürünler Pandora.net adresinden alınmıştır.

Yazar: Petunya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir