Mutlaka Denemeniz Gereken 2020 Kış Saç Modelleri

2019 yılını geride bıraktık. Kış dönemi için dünya trendlerini araştırarak sizlere çok beğeneceğiniz, kullanışlı ve hoş saç modellerini sunduk. Bu kış 2019 ve 2020 saç trendleri ile bambaşka bir havaya bürünebilirsiniz! 2020 kış saç modelleri nelermiş bir göz atalım…

2020 Kış Saç Modelleri

Mega Uzun

2020 kış saç modelleri

Bu kış, cazibe zamanı! Kaynak ve çıtçıtla mega uzun saçlar moda. Saç trendleri arasında her zamanki gibi yerini alan uzun ve açık saçlarla girdiğiniz yerde havanızı atın.

Yana Taranmış Ekstra Hacimli

2020 kış saç modelleri

Bolca saç spreyi ve köpükle yapabileceğiniz bu model de 2020 kış saç modelleri arasında yerini alıyor. Saçın dalgalı olması ve bir yana doğru taranması gerek. Ya da dalga yapmak yerine, hareketli düz fön çekilerek de kullanılabilir.

Hareketli Yüksek Atkuyruğu

Ünlü model Karlie Kloss’un sıkça tercih ettiği yüksek atkuyruğu modeli, bu kış retro esintiler taşıyor ve yeniden bize göz kırpıyor. Hareketli bir saç modeli olarak kullanılabilir.

Balerin Topuzu

Tatil, yılbaşı, düğün gibi özel gün ve gecelerde balerin topuzu her zaman kurtarıcıdır. En çok tercih edilen saç stilleri dendiğinde, ilk akla gelen modeldir. Sıkı bir topuz yaparak bu pratik modeli her yerde kullanabilirsiniz. 2020 saç trendleri diğer model örnekleri ile devam ediyor…

60’lar

2020 kış saç modelleri bir klasik, bir sürpriz saç stili şeklinde ilerliyor… 60’lı yıllara özgü krepeli, kabarık ve bol maşalı saçlar bu kış da moda. Eski bir filmden fırlamış gibi…

Şapka Kurdelesi

İsminden bağımsız olarak, eski tip süet kumaştan yapılan bant formundaki taç diyebiliriz. Bu kış eski model saç bantları ve taçlar yine moda! Kovboyların şapkalarındaki kemer ve kurdele detayı, şimdilerde kadınların vazgeçilmez bir saç aksesuarı oldu. Dolgulu saç bantları her yerde satılıyor.

Süslü Örgü Atkuyruğu

Uzun saçlara çok yakışan bir model daha. Atkuyruğunu küçük aksesuarlar ve süslemelerle çılgın bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Hayal gücünüze bırakıyoruz.

Saç Tokası

Özellikle incili ve taşlı saç tokaları ile saçlarınızı klasikten uzak bir görünüme kavuşturabilirsiniz. 2020 saç modelleri yazımızı incelerken, umarız kendi stilinize yakışacak kesimi, rengi ve modeli bulabilmişsinizdir…

İlginizi Çekebilir: Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Didik Didik

Saçınızı incecik örün ve bir gece bekletin. Örgüler açılınca biraz da saç köpüğü kullanarak saçlarınızı bu görünüme getirebilirsiniz. Bir de ince saç bandı takarsanız, resimdeki gibi bir görünüm elde edebilirsiniz. Genellikle kısa saçlar için uygundur.

2020’nin en havalı saç kesimlerini de şuradan inceleyebilirsiniz: LİNK

2020 kış saç modelleri yazı dizimiz burada sona eriyor. Görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyoruz. Mutlu yıllar!

Yazar: Petunya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir