Maybelline Mat Ruj Serisi ile Tanışın

Maybelline Mat Ruj

Maybelline mat ruj serisi, ünlü top model Gigi Hadid ile kısa süre önce tanıtıldı. Seride birbirinden iddialı renkler yer alıyor. Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj serisinin renklerinden ve bu rujların tüm özelliklerinden bahsedeceğiz. Maybelline ruj çeşitleri arasında mat görünümlü bir seri daha var: Color Sensational Creamy Mat Ruj. Bu markadan da detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Maybelline mat ruj serisinde yer alan tüm markalar ve renk seçenekleri

Maybelline ruj renkleri zaten oldukça çarpıcıydı. Yeni mat rujlarla çok daha güzel bir seri yakalanmış. Birazdan bu rujların dudakta nasıl göründüğünü görsellerle aktaracağız. Şimdi biraz ruj özelliklerinden bahsedelim.

Maybelline Super Stay Matte Ink Unnude Likit Mat Ruj

10 farklı renk tonuna sahip bir mat ruj serisi. Süper mat, 16 saate kadar kalıcı, yoğun renkler, alışılmışın dışında nude tonlarda likit bir yapıya sahip. Maybelline mat ruj renkleri her makyaja ve her kombine uyumlu olarak tasarlanmış.

İlginizi Çekebilir: Avon Metalik Mat Ruj Serisi

Likit mat rujlar 2020’de de çok moda zaten. Ok şeklinde tasarlanmış, dudak kıvrımlarını yakalayan ve kolay uygulama sağlayan uygulama ucuna sahip olarak raflarda yerini alan bir ürün. Ruj Renkleri:

Maybelline Mat Ruj

Maybelline Super Stay matte ruj renkleri dünya şehirlerini simgeliyor… Super Stay serisinin 3 farklı mat ruj alt serisi var. Bunlardan ilkini tanıttık. Diğer ikisini de hemen tanıtalım.

Maybelline Super Stay Matte Ink City Edition Likit Mat Ruj

Aynı serinin bu kez City Edition markasını inceleyeceğiz. New York şehrinden ilham alan 10 yeni renk bu seride bir araya geliyor. Çarpıcı renk tonları sıradışı matlık ile birleşmiş. Süper mat ruj 16 saate kadar kalıcı. Bu sezon Maybelline markası canlı renkler ve ürün kalitesi konusunda efsane oldu. Ruj Renkleri:

Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj

Süper mat, süper kalıcı, süper yoğun renklere sahip likit mat rujlar Super Stay Matte Ink serisinin son ürünleri. Maybelline likit mat ruj içeriği kadar tasarımıyla da çok özel. 8 özel renk seçeneği ile 16 saate kadar kalıcı likit jel formüle sahip. Ruj Renkleri:

Maybelline Color Sensational Creamy Mattes Ruj

Maybelline mat ruj serisinin en beğenilen koleksiyonlarından biri de Color Sensational rujlar. Kremsi dokusuyla öne çıkan mat rujlar, yoğun renk pigmentleri ile canlı ve çarpıcı bir görünüm veriyor. Kremsi mat bitişe sahip. Dudaklarda kuruluk yapmıyor. Ruj Renkleri:

Maybelline Mat Ruj

Serinin mat ruj renkleri inanılmaz güzel. Fiyatlar ortalama 35 TL civarında. Bu fiyata bu kalite paha biçilmez… Bu kış güzellik trendlerini baştan yazmak isterseniz. Mat rujlar ile harika işler çıkarabilirsiniz.

Yazar: Petunya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir