Makyajı Eğlenceye Dönüştür: En İyi Far Uygulamaları

en iyi far uygulamaları

Hepimizin evde kaldığı bu günlerde eğlenceli makyaj denemeleriyle biraz olsun güzel vakit geçirebiliriz. Kullanmadığınız göz farlarınızı toplayın! Onlarla küçük oyunlar oynayıp, en farklı göz makyajı uygulamalarını deneyeceğiz… Doğadan ilham aldığımız renklerle işte en keyifli ve en iyi far uygulamaları !

EN İYİ FAR UYGULAMALARI

OYUNCU PEMBE

New York Moda Haftası’na da damga vuran pembe makyaj modasına uymak için model olmaya gerek yok! Derin fuşyalar ve açık tonlarıyla göz makyajında mükemmel duran pembeyi her stile uydurabilirsiniz. Canlı pembeler ve benzer tonlarda far paletiniz varsa, hemen aynaya koşun!

İlginizi Çekebilir: Göz Rengine Göre Makyaj Önerileri

COOL MERCAN

Eğer pembelerden uzaksanız veya bu renk farınız yoksa, mercan (coral) tonları da çok eğlencelidir. Toprak tonlarıyla birleştirip can alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz!

en iyi far uygulamaları

YEŞİLİ SEV

Parlak yeşil göz farı genelde tercih edilmiyor. Mutlaka denemelisiniz. Göz makyajınız tamamen başka bir boyut kazanacak, size ve herkese hoş bir sürpriz olacak. Kahverengi gözleri yeşil farlar mükemmel patlatır ayrıca! Ekstra pırıltılı far paletleri ile haydi, yeşili sevin!

en iyi far uygulamaları

HEYECANLI TURKUAZ

Renkli gözlerde turkuaz gibi canlı farlar harika dursa da, esmer ve koyu renk gözlü kadınlara da bu renk çok yakışıyor. Görseldeki uygulamayı da deneyebilirsiniz, ince uçlu far fırçanızla kendi tasarımınızı da deneyebilirsiniz!

İlginizi Çekebilir: Rujunuzu Doğal Malzemelerle Evde Yapın

TEMEL MAVİ

Tıpkı bir önceki turkuaz örneğindeki gibi, fakat bu kez daha kalın fırçalarla daha vurucu bakışlar elde edebilirsiniz. Elektroşok etkisi yaratan derin mavileri mutlaka seveceksiniz!

SERBEST STİL

Sadece kirpiklerin dibine ve biraz üstüne uygulayacağınız ince bir far katmanıyla da hoş görünebilirsiniz. Aklınızda olsun, en iyi far uygulamaları için bir iki rengi karışık kullanmakta fayda var. Serbest stil denemelerinden zevk alacağınızı garanti ediyoruz!

Farklı far teknikleri göz makyajında çıtayı en üst seviyeye çıkarıyor.. Bu önerilerle birlikte kendi hayal gücünüzü ve makyaj malzemelerinizi kullanarak, evde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Her zaman sağlıkla ve güzellikle kalın. Petunya’yı takip etmeye devam…

İlginizi Çekebilir: En İyi Aydınlatıcı Makyaj Bazları

Yazar: Petunya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir