Hakkımızda

Petunya.net, 2019 yılının Kasım ayında açıldı. ‘Kadınlar için sihirli saatler’ sloganı ile hizmet veriyoruz. Sağlık, aşk-ilişkiler, moda, güzellik-bakım ve gurme-yemek tarifleri bölümlerimizde faydalı haberler ve keyifli içerikler paylaşmaya özen göstereceğiz.

Petunya.net Hakkında

Petunya.net ; kadın yaşamına dair her şeyi inceliyor. Sağlık, beslenme/diyet/ spor/egzersiz, anne/bebek, aşk/ilişkiler, cinsellik, güzellik, makyaj, moda, kombinler, gurme/yemek tarifleri, eğlence, seyahat ve daha fazlası için yeni bilgiler ve haberler paylaşmak amacımız.

Kimi zaman portalımızda sizlerden gelen yorumları değerlendirip içerikler paylaşacağız. Kendi tariflerinizi, ilişki deneyimlerinizi, kombin ya da bakım önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Fikirleriniz bizim için çok değerli.
Kimi zaman doğru ve güncel bilgiler içeren yeni makalelerimizi sizlerle paylaşacağız. Portalımız, 2019 yılının Kasım ayında açıldı. Ancak, kısa süre içinde tüm kadınların hedef kitlesi olmak ve hemcinslerimize fayda sağlamak tek amacımız.

Unutmamalıyız ki, kadınlar el ele verdiğinde tüm dünya daha huzurlu ve daha güzel bir yere dönüşecek…

Sosyal medya butonlarına tıklayarak sitemize ait Facebook-Twitter-Instagram hesaplarını inceleyebilirsiniz.

Alt kısımdaki Hakkımızda-İletişim-Reklam menülerinden sitemizle ilgili bilgi alabilirsiniz. Reklam ortaklığı için bu menülere başvurabilirsiniz.

– Her kadın çiçektir. Petunya’lı günler dileriz…

© Petunya.net – 2019