Feng Shui ile Aşkı Çekmek İçin İpuçları

feng shui ile aşkı çekmek

Feng Shui ile aşkı çekmek mümkün mü? Hoşlandığınız kişi, sevgiliniz ya da eşinizi kendinize daha fazla bağlamak istiyor musunuz? Ya da yalnızsınız ve bu gidişata artık dur demek mi istiyorsunuz? 2020 yılında Feng Shui ile aşkı çekmek için ipuçları yeni yılda herkesin aşk hayatına yön verecek…

Feng Shui, olumsuz enerjileri ortadan kaldırmanıza ve pozitif enerjiyi hayatınıza çekmenize olanak tanır. 2020 yılında burçların aşk hayatı nasıl olacak haberimizi de okuyabilirsiniz. Feng shui aşk önerileri sizlerle…

Aşkı Pozitif Etkileyen 4 Obje

Fil Heykelcikleri/Bibloları: Evlilik şansı içindir. Masanıza, tezgahınıza, oturma odanıza ya da mutfak ve banyo dışında istediğiniz herhangi bir yere koyabilirsiniz.

Çin Ördeği: Bekarlar için aşkta şans getirir, çiftler için mutlu evliliği simgeler.

Düğümlü ve Zincirli Pembe Anahtarlık: Aşk ve ilişkileri destekler.

Metal Kuğu Biblosu: Tek eşliliği ve sadakati simgeler.

2020 Yılında Feng Shui ile Aşkı Çekmek için 10 İpucu

  feng shui ile aşkı çekmek

1. YATAK ODANIZI TEMİZLEYİN

Yatak odanız düzensizse, enerji akışı zayıf ve yavaş olacaktır. Odanızda her şeyi bir düzene oturtmalısınız. Feng Shui önerileri ve kurallarına göre böylece aşk hayatınıza olumlu bir enerji akacak. Odayla işiniz bittiğinde bunu alkışlayarak kutlamayı da unutmayın!

2. YATAK ODANIZDA BOŞ YER AÇIN

Kalbinizin diğer yarısını bulmak veya mevcut ilişkinizi ciddiye bindirmek istiyorsanız, odanızda başka biri için yer açmalısınız. Bu tamamen temsilidir. Feng Shui ile aşkı çekmek için dolabınızda ve diğer alanlardaki fazlalıkları ortadan kaldırın. Sonra da sevdiğiniz kişinin buraya yerleştiğini hayal edin.

3. ÇİN ÖRDEĞİNİN FENG SHUI GÜCÜNÜ KULLANIN

Çin ördeği bibloları her yerde satılıyor. Bunları yatak odanızın güney-batı tarafında bir yere yerleştirin. Aşk hayatınıza şans gelsin. Güzel bir ilişki ve evlilik yaşayın.

4. BAŞARISIZ İLİŞKİLERİ HATIRLATAN NESNELERİ ATIN

Eski ilişkilerinizden özellikle de kötü giden ilişkilerinizden kalma hatıraları atın. Hatta anılarınız iyi bile olsa, bunu yapın ki, yeni kişiler için özel alanınızdaki enerji harekete geçsin.

5. NEGATİF ŞEYLERİ KALDIRIN

Feng Shui ile aşkı çekmek için ipuçları devam ediyor…Etrafınızdaki bazı nesneler aslında sizi hayal edebileceğinizden daha fazla etkiler. Yalnızlık, üzüntü, kavga gibi olumsuz hisleri anımsatan veya bu enerjileri veren her şeyi çöpe atın. Fotoğraflar, heykeller ve eski mektuplar gibi…

6. AŞKA SICAK BAKIN

Feng shui aşk tavsiyeleri, evinizin enerjisiyle çok alakalı. Ana kapınız ve evinizdeki tüm kapıların rahatça açıldığından emin olun. Kapıların gıcırdaması veya arkasında bir şeylerin durması, enerjinin akmasını önler. Ancak bunu yaparsanız, aşk hayatınızın yoğunlaşmasına izin verirsiniz.

7. CHI ENERJİSİ İÇİN YOLU TEMİZLEYİN

Evinizin ana kapısından yatak odanıza doğru yavaşça yürüyün. Bu rotanın bir Chi enerji yolu olduğunu düşünün. Enerjiyi hissetmediğiniz noktalarda yer alan eşyaları kaldırın ve yerini değiştirin. Evinizdeki tüm aydınlatma cihazlarının çalıştığından emin olun. Hiçbir yer karanlık kalmamalı!

8. YATAĞINIZI TAŞIYIN

Yatağın bir kenarı duvara yaslı ise, o tarafta yatan kişi kendini kısıtlanmış hisseder. Yatağınızı her iki taraftan da duvarlara eşit uzaklıkta ayarlayın. Kapının karşısı uygun yerlerden biridir. Kapı görüş alanında olmalıdır.

9. YATAK ODANIZDA EGZERSİZ YAPMAYIN

Odanızda ne spor yapın ne de egzersiz ekipmanlarını barındırın. Egzersiz yaparken harcadığınız çaba aşk hayatınıza aktarılıyor. Feng shui yatak odası önerilerine harfiyen uymalısınız..

10. AMAÇLARINIZI NETLEŞTİRİN

Romantizm ve ilişki üzerine düşüncelerinizi temsil eden birkaç fotoğraf edinin. Bunları bir kolaj haline getirip, görebileceğiniz bir yere koyun. 2020 yılında Feng Shui ile aşkı çekmek için ipuçları bu kadar. Umarız, yeni yılda herkesin mükemmel bir aşk hayatı olur. Yorumlarınızı bekliyoruz. Mutlulukla kalın!

Yazar: Petunya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir