Burçların Flört Alışkanlıkları: Burca Göre Randevu Tüyoları

burçların flört alışkanlıkları
Burçların Flört Alışkanlıkları: Burca Göre Randevu Rehberi

Her burcun ilişki konusunda kötü bir alışkanlığı var. İlk kez buluşacağınız kişinin burcunu öğrenip, ona göre daha sağlıklı bir randevu planlayabilirsiniz. Burca göre randevu tüyoları rehberimiz, size bu konuda en doğru taktikleri ve tüyoları verecek. Burçların flört alışkanlıkları neler? Hangi burç buluşmada hangi olumsuz davranışları sergiliyor ya da kötü huyları varmış görelim…

Olumsuz anlamda burçların flört alışkanlıkları nelerdir?

Birinden hoşlandınız ve ilk randevunuza gideceksiniz. Peki, bu buluşmadan ne umuyorsunuz? İleride hatırlayacağınız kötü anılarınızın olmasını istemiyorsanız, burçların flört alışkanlıkları konumuzu okuyun. Hiçbir okul ilişkiler konusunda ders vermez. Fakat, astroloji ve ilişki uzmanları bu soruna da çare buldu.

Bakalım ilk buluşmada burçlar neler söyler, neler yapar, neler bekler? İşte, burçlar ve flört etme tarzları …

KOÇ

Burca göre randevu tüyoları başlıyor. Herkesin bir fanatikliği varsa, Koç burcunun flört etme tarzındaki fanatikliği de kaçıp gitme isteğidir. Bir Koç’la buluştuğunuzda, her an her şeye hazırlıklı olmalısınız. Bir anda sıkılıp, kalkıp gidebilir. Hiçbir şey fikrini değiştiremez. Hatta buluşmaya yanında bir arkadaşını da getirebilir.

BOĞA

Boğa burcunun flört etme tarzı çoğu zaman hoş karşılanır. Tatlı ve ilgilidirler. Onlara her an kapılabilirsiniz. Fakat iş güzel sözcükler sarf etmeye gelince, bu konuda maalesef çok başarılı değildirler. Tatlı sözler veya aşk mesajları için uzun süre beklemeniz gerekebilir. Eğer siz gerçekçi biriyseniz, Boğa burcuyla harika bir ilişkiniz olacaktır.

İKİZLER

İkizler burcu dışarı çıkıp sosyalleşmeyi, uyumsuz gördüğü kişilerle buluşmayı ve duygusallaşmayı sever. Kısacası flört etmek onların işidir. Aynı zamanda güvenilmezdirler. Gerçekten buluşmak isteyip istemediğini gözlerine bakınca anlayabilirsiniz. Gerçek planlarından son ana kadar haberdar olamazsınız. Her zaman dikkatli olun.

YENGEÇ

Bir Yengeç’in flört ederken en kötü alışkanlığı nedir? Bu yazı dizisinde burçların flört alışkanlıkları üzerine çok önemli tüyolar vermeye devam ediyoruz. Yengeçler, sizinle ortak bir payda bulacaktır. Birbirinizi güldürebilirsiniz. Cinsel kimyanız uyuşacaktır. Yine de, bir Yengeç burcu kendini tam olarak ilişkiye veremeyip, sizi zorlayabilir. Size kendi geçmişini ve gelecekteki aile kurma planlarından bahsedecektir. Yani kendini şimdiki ana tam olarak vermesi uzun sürecektir.

ASLAN

Okulda her zaman ‘en iyi’ olması beklenen o çocuğu hatırlıyor musunuz? Aslanlar sizin de kendisi gibi her konuda ‘çok iyi’ olmanızı bekler. Fakat ilişki yaşamak bir yarış değildir. Bunu onlara hatırlatmanız gerekir. Duygusal ve fiziksel açıdan sizi bu yönleriyle zorlayacaklardır. Flört etmek yerine, size bir öğretmen gibi yaklaştığında, onu nazikçe uyarın.

BAŞAK

Başak burcunun flört etme konusundaki en kötü alışkanlığı, eski sevgililerini anlatmak ve sizi onlarla kıyaslamaktır. En olmadık zamanlarda bu konuya girebilirler. Hal böyle olunca kendinizi onlarla kıyaslarken ve o kişileri merak ederken bulursunuz. Burçların flört etme tarzları birbirinden farklıdır ve bu olumsuzlukları önceden bilmek işe yarayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İkinci Buluşma Neden İlk Buluşmadan Daha Önemli?

TERAZİ

Terazi burcu insanı, bir ilişki yaşamak için en ideal kişilerden biridir. Size her zaman iyi davranırlar ve eşitlikten yanadırlar. Fakat ilk birkaç buluşma felaket geçebilir. Teraziler konuşmayı sever. Fakat kendileri hakkında! Sözünün arasına girmek ve birkaç kelime sarf etmek için çok çabalamanız gerekecektir.

AKREP

burçların flört alışkanlıkları

Akrepler inanılmaz bir sosyal medya takipçisidir. İlk buluşmadan önce sizin bütün sosyal medya hesaplarınızı inceler ve sizi arkadaş olarak ekler. Dedektifçilik oynamaya bayılırlar. Burçlara göre ilk buluşma önerileri vermek için harika bir noktadayız! Onlar, mükemmel olmak için yaratılmışlardır. Onunla tanışmaya gitmeden önce her fotoğrafınızı, videonuzu, bağlantınızı ve paylaşımınızı incelediğini bilin.

YAY

burçların flört alışkanlıkları

Tam bir telefon bağımlısı olan Yaylar, buluşma yerine gelir gelmez ellerine telefonlarını alır ve dakikalarca gözlerini ekrandan ayırmaz. Son dakikalara doğru onun ilgisini çekebilirsiniz. Ancak kalbiniz size gerçeği söyler. Bu ilişkide yalnızca iki kişi olamazsınız. Araya biri değil, işkolikliği ve teknoloji merakı girecektir.

OĞLAK

burçların flört alışkanlıkları

Bir Oğlak flört ederken, uzak görünebilir. Ancak yine de samimi ve düşüncelidir. Size doğru soruları sorar. Kendileri hakkında en kötü şeyleri gizleyebilir. Size nerede çalıştığını ya da bunun gibi önemli şeyleri söylemekten kaçınır. Gerçekten size açılması için biraz beklemelisiniz. Belki de haklı bir sebepleri vardır.

KOVA

burçların flört alışkanlıkları

Burçların olumsuz özellikleri o kadar ilginç yerlerde ortaya çıkıyor ki! Kova ile randevuya çıkmak, sahip olacağınız en eğlenceli şeylerden biridir. Birlikte kolay bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Onunla konuşması kolaydır. Harika bir dinleyicidir. Fakat geçmişinizde bir duygusal yükünüz varsa, ya da problemleriniz sürüyorsa, Kova burcu sizin için uygun değildir. Dramayı sevmezler. Buna dair bir şey sezerlerse, ilk içgüdüleri ayrılmak olacaktır.

BALIK

burçların flört alışkanlıkları

Bir Balık burcu sizden hoşlanabilir de, nefret de edebilir. Ve işin en kötüsü, bunu ayırt edemezsiniz. Bundan emin olmanın bir yolu yoktur. Duygularını belli etmezler. Ondan sinyal alamazsınız. Tıpkı bir duvarla buluşmak gibi. Karşınızda bay/bayan bilinmez var. İlk buluşmada burçlar kendine has olumsuz özelliklerini yansıtmayabilir. Ancak verdiğimiz tüyoları okuyup hazırlıklı gitmeniz doğru olacaktır.

Burçlara göre randevu rehberi sona erdi. Buluşacağınız ve flört edeceğiniz kişiyi burcuna göre önceden tanıyın. Randevunuza hazırlıklı gidin…

Yazar: Petunya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir