Bel Çantası Kombinleri ile Şıklığı Yakalayın!

bel çantası kombinleri
Bel Çantası Kombinleri ile Şıklığı Yakalayın!

Bu yazımızda bel çantası nasıl kombinlenir sorusuna çok farklı ve çok iddialı önerilerle cevap vereceğiz. Birbirinden şık kombin önerileriyle tarzınızı yaratın, gittiğiniz her yerde güçlü stilinizle dikkat çekin. Bel çantası kombinleri kadınlar tarafından oldukça ilgi görüyorken, Petunya moda editörümüz de boş durmadı. En iyi markaların bel çantalarını araştırdık ve bel çantalarını kullanmanın en şık yollarını sunduk…

Podyumun Tozunu Attır

2020 defilelerinde bel çantalarını bol bol gördük. Hayal gücünün sınırsız olduğunu bir kez daha anladık. Sonsuz şekil ve boyutlarda bu sezon da bel çantası kombinleri çok konuşulacak.

bel çantası kombinleri

Şıklık Yarışına Katıl

En ünlü çanta markalarına ait yeni koleksiyonlarda marka logolarının ürünlerde bolca kullanıldığına şahit oluyoruz. Hem bel çantası olarak hem de stil bir omuz çantası formunda kullanılabilir.

bel çantası kombinleri

İlginizi Çekebilir: 2020 Aksesuar Trendleri

Nimetlerinden Faydalan

Geometrik şekillerde üretilen bel çantaları kadınların imdadına yetişti. Bu modeller sadece tarz ve moda için değil, aynı zamanda işlevselliğindan dolayı da çok tercih ediliyor. Kemer kısmına takın ve çantanızın sunduğu konfordan yararlanın.

Kemer mi, O da Ne?

Bel çantası kombinlemek oldukça zevklidir. Çünkü diğer kıyafet ve aksesuarlarla birlikte pek çok şekilde kombinlenebilir. Paltonuzun, ceketinizin, elbisenizin ya da hırkanızın önünü kapatmak için bir kemere ihtiyacınız yok. Çünkü bel çantanız var!

Çapraz Dokunuş

Askısını kısaltarak vücuda çapraz olarak takılan bel çantalarını çok sevdik. 2020 trendlerinde de bu görünüm öne çıkıyor. Bel çantası kullanmak için çok şey bilmeye gerek yok; biz sizin için en güzel kombinleri bulduk…

Telefon Kılıfı Modu

Bohem elbiselerle çok yakışan bel çantalarını bu şekilde de kombinleyebilirsiniz. Maxi boy elbisenin kemer kısmına mini boy bel çantanızı asın. Telefon kılıfı şeklinde olan modeller tercihimiz. Tercihen çantanın kemerden sarkarmış gibi görünmesi iyi olur…

Mikro Mini Etkisi

Geldik bel çantası kombinleri listemizin son sırasına… Bu model mini bel çantaları sadece bir ruj, para ve belki telefon taşımak için kullanılsa da, aslında çok şık bir görüntüleri var.

bel çantası kombinleri

7 farklı fikir ile bel çantası nasıl kombinlenir açıkladık. İlginizi çekebilecek moda haberlerimize göz atabilirsiniz…

Yazar: Petunya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir