2020 Yılında Burçların Aşk Hayatı Nasıl Olacak?

2020 yılında burçların aşk hayatı

2020 yılında burçların aşk hayatı. Yıllık aşk yorumlarınızı okuyun, gelecek yıl aşk hayatınızın nasıl olacağını öğrenin. Dünyanın en ünlü yabancı astrologlarının 2020 yılına özel burç yorumlarını araştırdık. 2020 yılında burçların aşk hayatı nasıl olacak? Yabancı astrologların 2020 aşk yorumları sadece Petunya farkıyla sizlerle…

2020 Yılında Burçların Aşk Hayatı

2020 burçların aşk hayatı için neler getirecek? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının aşk falında ne yazıyor? Merak ediyor musunuz? 2020 burç yorumları – aşk dosyası sizlerle…

Koç Burcu 2020 Aşk Hayatı

2020 yılında burçların aşk hayatı

21 Mart-20 Nisan arasında doğan Koç burcu aşk hayatı 2020 yılında nasıl olacak?

2020, aşk hayatınıza yeni bir dokunuş getiriyor. Biri, size sevgisini sunmak isteyecek ve siz de bunu kabul edip etmeme durumunda kalacaksınız. Sosyal evinizin enerjisiyle başka birine ihtiyaç duymama ve yalnız kalma hissiniz devreye giriyor. Daha da önemlisi, aşkta incinmekten korktuğunuz için size sunulan sevgiyi reddetme eğiliminde olabilirsiniz. 2020 yılında aşk kapınızı çalacak. Soru şu: Aşka kapılarınız açık mı? Aralık ayında aşka daha yakın duracaksınız.

Yönetici gezegeniniz Mars, 9 Eylül-13 Kasım tarihleri arasında aşk enerjinize odaklanmanızı sağlayacak. Bu zamana kadar enerjinizi boşa harcamayın. Bu dönemde artık daha fazla ayırt edicisiniz. Duygusal ve cinsel ihtiyaçlarınızı gözden geçireceksiniz. Koç burcu tutkunun burcudur. Yıl sonunda aşk eviniz daha parlak olacak.

Boğa Burcu 2020 Aşk Hayatı

2020 yılında burçların aşk hayatı

21 Nisan-21 Mayıs arasında doğan Boğa burcu aşk hayatı 2020 yılında nasıl olacak?

Aşk ve ilişkiler söz konusu olduğunda, 2020 yılı siz ve partneriniz için farklı yönlerinizi keşfedeceğiniz bir yıl olacak. Partnerinizle aranızdaki ilişkiyi daha önce göremediğiniz bir boyuttan görmeye başlayacaksınız. Aranızdaki kimyayı sorgulayabilirsiniz. Dünya görüşünüz, hayata baktığınız perspektif ve manevi inançlar sorgulanabilir. Güçlü bir ilişkiniz varsa, bunlar sizi etkilemeyecek. İlişkiniz sadece tutku ve/veya cinsellik temelinde ise kopmalar olabilir. 2020 yılında burçların aşk hayatı nasıl olacak dedik ve Boğa burçlarının evlenmek isteyeceğini öğrendik.

Aşk gezegeniniz Venüs’ün 13 Mayıs-25 Haziran arasındaki geri dönüşüyle, kendi değerinizi fark edeceksiniz. İlişkinize resmiyet kazandırmak isteyeceksiniz. Yani kendinize saygı duyacak ve kıymetinizi fark edeceksiniz. Karşınızdaki kişi kim olursa olsun, o sizin değerinizi bilmiyorsa ve ilişkinize gereken özeni sunmuyorsa, her şeyi düşünme vakti geldi diyebiliriz.

İkizler Burcu 2020 Aşk Hayatı

2020 yılında burçların aşk hayatı

22 Mayıs-21 Haziran arasında doğan İkizler burcu aşk hayatı 2020 yılında nasıl olacak?

2020, aşk ve romantizm açısından sizin için büyük bir yıl olacak. Venüs’ün gerilemesiyle geçişler ve seçimler yaşanacak. İlişkilerin keşfedilmemiş kısımlarına bir ayna tutulacak.

Aşk açısından zengin bir yıl. Aşkta daha ciddisiniz. 13 Mayıs’ta kendi duygularınızı yeniden değerlendireceksiniz. Neyi hak ettiğinizi fark edeceksiniz. Bazı seçimler yapma vakti. Farkındalığınız artıyor. Aşkta kendinize dürüst olmalısınız. Kendiniz için daha iyisini istiyorsunuz. Buna göre, sizi tatmin etmeyen bir ilişkiniz varsa bitebilir.

25 Haziran’dan sonra sizi gerçekten tatmin eden bir ilişki isteyeceksiniz. Duygusal kimliğinizde ve kişisel ihtiyaçlarınızın farkındalığında 30 Kasım’daki Ay Tutulması da bir başka dönüm noktanız olacak. Yıl sonunda yeni bir ilişki görülüyor. Ayrıca ilişkide canlanma, ilişkinin resmiyet kazanması oldukça olası.

Yengeç Burcu 2020 Aşk Hayatı

2020 yılında burçların aşk hayatı

22 Haziran-22 Temmuz arasında doğan Yengeç burcu aşk hayatı 2020 yılında nasıl olacak?

Aşk ve ilişkiler açısından 2020, sizin için yaşamı tamamen değiştiren bir yıl olabilir. 2019 yılında bu değişimi görmeye başladınız. 2020 yılında bu değişim daha da yoğunlaşacak. Önümüzdeki yılki tutulmalar ilişki evinizi tamamlayacak. 12 Ocak’taki Satürn-Pluto birleşimi ile ilişkinizi sorguluyorsunuz. Temeli sağlamsa devam edeceksiniz; değilse ilişkinizi bitirmek isteyeceksiniz. Ancak, ilişkisi güçlü olan Yengeçler de nefes almak isteyebilir ve iki taraftan biri ilişkiden çekilebilir. Bunu 10 Ocak’ta göreceksiniz.

Bu yıl kendiniz için resetleme yılı. Her şeyi sıfırlayıp baştan başlayacaksınız. 21 Haziran’a ve 5 Temmuz’a dikkat edin. Siz ya da partneriniz, ilişkiyi sonlandırıp yeni başlangıçlara yelken açabilirsiniz. Ya da, kendi ilişkinize en baştan başlayarak tekrar canlanabilirsiniz.

Aslan Burcu 2020 Aşk Hayatı

2020 yılında burçların aşk hayatı

23 Temmuz-23 Ağustos arasında doğan Aslan burcu aşk hayatı 2020 yılında nasıl olacak?

Aşk söz konusu olduğunda, 2020 yılında koruma ve kalıcılık arzunuz öne çıkıyor. 21 Mart-1 Temmuz tarihleri arasında ilişkiniz sınanacak. Siz, kalıcı olmaktan yanasınız. Gerçekten sizin için özel birini bulmak ve onu hayatınızda tutmak istiyorsunuz. İlişkide taahhüt ve resmiyet sizin için önem kazanıyor. İlişkiniz varsa uzun vadeli olmasını çok isteyeceksiniz. Bu yıl nişan ve evlilik olabilir. Aşkınız ve ilişkiniz için mümkün olan en olgun tavrı takınıp sorumluluk almaya hazır olacaksınız.

Pek çok Aslan burcu Aralık ayında nişanlanacak veya evlenecek. Yalnızsanız, endişelenmeyin. 5 Haziran ve 14 Aralık tutulmaları büyük değişimlere sahne olacak. Geçmişten gelen bir arkadaş en büyük aşkınız olabilir. Hatta eski ilişkiniz bu kez daaha güzel bir şekilde başlayabilir.

Başak Burcu 2020 Aşk Hayatı

2020 yılında burçların aşk hayatı

24 Ağustos-22 Eylül arasında doğan Başak burcu aşk hayatı 2020 yılında nasıl olacak?

Başak burçları, aşkın her zaman tatlı olmadığını bilir. Aşk, sabır ve karşılıklı saygı da dahil pek çok konuda emek gerektirir. 2020 yılında aşkınız öldüyse, ilişkinizi bitirmek için yeterince cesur olmalısınız. Bu ilişkiye neler kattığınızı umursamadan, kötü giden ilişkiniz varsa hemen bitirmelisiniz. Ayrılıklar yeni yılın ilk aylarında gerçekleşecek. İlişkinizin tüm romantizmi sadece sizin omuzlarınızdaysa, bu durum sizin için kırılma noktası olacak. İkiniz de ilişkinize zaman ayırmadığınızı fark edeceksiniz.

2019 yılında aşk hayatınızda büyük bir mücadele verdiyseniz ve sadece bağlılık sebebiyle ilişkiyi sürdürdüyseniz, bu yıl artık yenilenmek isteyeceksiniz. Bazı şeyler tamir edilemez. Yıl boyunca Jüpiter’den aşk desteği alacaksınız. İlkbahar ve sonbahar aylarında hayatınızın aşkı karşınıza çıkabilir. Bu aşktan kaçamayacaksınız.

Terazi Burcu 2020 Aşk Hayatı

23 Eylül-23 Ekim arasında doğan Terazi burcu aşk hayatı 2020 yılında nasıl olacak?

2020 yılı Teraziler için potansiyellerle dolu. Aşık olabilirsiniz. İlişki evinizin yönetici gezegeni Mars bu yıl geriye gidiyor. Aşık olacağınız kişi düşündüğünüz gibi biri olmayabilir. Eylül-Kasım ayları arasında bastırılmış hayal kırıklıkları patlak verebilir. Bu dönemde iki taraf da sorunları çözmekte yetersiz kalacak. İnatla bir çıkmaza gireceksiniz. Buna değer mi? İlişkiniz yolunda gitmiyorsa ayrılık kararı daha doğru olabilir. Birbirinize sadece kızgınlık besliyorsanız, pes edip bitirin. Öte yandan, aşkınız hala sıcaksa, tutkuyu geri kazanmak için yeterince vaktiniz olacak.

Geçmişte sevginiz ve ilişkiniz adına dürüstlükten ödün verdiyseniz, bu yıl bu halinizden rahatsız olacaksınız. Venüs’ün yardımıyla eski sevgiliniz size geri dönebilir. Siz tutku insanısınız ancak 2020 yılında devreye mantık da girecek.

Akrep Burcu 2020 Aşk Hayatı

24 Ekim-22 Kasım arasında doğan Akrep burcu aşk hayatı 2020 yılında nasıl olacak?

2020 yılına bekar giren ve aşkı bulmanın en etkili yolunu merak eden Akrepler için cevap çok net: Tüm cevaplar olağanüstü zihninizde gizli. Jüpetir, Satürn ve Pluto bu yıl harikalar yaratacak. Kendine güvenen, cesur düşünen ve fikirleri uygulama yeteneğine sahip birine dönüşeceksiniz. 2020 yılında zihin ve aşkın yolu kesişiyor. Siz hayatınıza devam ederken birinin sizi büyülediğini fark edeceksiniz. En çekici özelliğiniz güçlü zihniniz. Aradığınız anlamlı aşkı bulma konusunda tek yardımcınız yine zihniniz olacak.

Mayıs-Haziran döneminde, ilişkiniz cinsellik ve/veya maddiyata dayalı ise bir kez daha düşüneceksiniz. Aranızda maddi bir dengesizlik varsa, bu durumu partnerinizle görüşerek daha sağlıklı bir karar alabilirsiniz. Bencillik aşka ve ilişkiye zarar verir, biliyorsunuz.

Yay Burcu 2020 Aşk Hayatı

23 Kasım-21 Aralık arasında doğan Yay burcu aşk hayatı 2020 yılında nasıl olacak?

9 Eylül-13 Kasım tarihleri arasında yalnız ve bekarsanız, yeni biriyle tanışmak veya cinsel ilişki kurmak için doğru bir zaman değil. Başlasanız bile uzun süre yürümeyecektir. Bunun yerine cinsel enerjinizi ve onu nasıl kullandığınızı gözden geçirmelisiniz. Sorumlu ya da umursamaz, hangisi sizsiniz? Buna odaklanın. Ancak bu yanıtı bulursanız 2020 yılında tatmin eden bir ilişkiniz olabilir. Eğer ilişkiniz varsa, geriye doğru dev bir adım atmalısınız. 13 Mayıs-25 Haziran tarihleri arasında Venüs devreye girecek. Partnerinizin sizi ne kadar mutlu ettiğini sorguluyorsunuz. Aynı dili konuşan çiftlerin ilişkisi devam edecektir. Tutulmalar boyunca ya ayrılık yaşayacak ya da birine ikinci şansı vereceksiniz. Yıl genelinde, cinsellik ve aşka dair öğrendiklerinizden ders çıkaracaksınız. 2020 burçların aşk hayatı yorumları Yaylar için oldukça önemli.

Oğlak Burcu 2020 Aşk Hayatı

22 Aralık-20 Ocak arasında doğan Oğlak burcu aşk hayatı 2020 yılında nasıl olacak?

2019 yılından beri aşk hayatınızdaki manzara değişiyor. Zor zamanlardan geçtiniz. Güven sorunları yaşadınız. Bazı Oğlaklar için, 2020 yılının başlarında ilişkiler büyük bir sonla bitebilir. Bazı Oğlaklar ise sürdürdükleri ilişkiyi her koşulda devam ettirecek. Uzun vadeli ilişkinin sırrını çözenler, sevgiyle birlikte küllerinden yeniden doğacak. Ancak, ilişkide yorulduysanız ve artık onun size iyi gelmediğini düşünüyorsanız, buna son vermek sizin elinizde. 2020 yılında aşk hayatınız yeniden doğacak. Her zamankinden daha güçlü olacaksınız.

4 Nisan, 30 Haziran ve 12 Kasım tarihlerine dikkat. Karşınıza doğru kişi çıkabilir. Ocak, Haziran ve Temmuz aylarında, çiftler ilişkilerini geliştirmek için çabalayacak. Eğer 2019 aşk hayatınızda kapanış devriyse, 2020 yükselme devri olacak. Bu yıl sizin için güzel şeylere gebe.

Kova Burcu 2020 Aşk Hayatı

21 Ocak-18 Şubat arasında doğan Kova burcu aşk hayatı 2020 yılında nasıl olacak?

2020, Kova burçları için romantik açıdan büyüleyici bir yıl olacak. 2020 yılında burçların aşk hayatı incelemesinin en şanslı burçlarından biri Kovalar. İster bekar, ister ilişki içinde olun, aşka değer verecek ve tüm detayları gözden geçireceksiniz.

13 Mayıs-25 Haziran tarihleri arasında aşk gezegeni Venüs, kalbinizi açmanıza ve aşık olmanıza vesile olacak. Muhtemelen eski sevgiliniz hayatınıza geri gelecek. Hatta birden fazla kişi size geri dönmek isteyebilir. Böyle bir durumda eğer halihazırda ilişkiniz varsa, kafanız karışabilir. Bu iki kişi arasında doğru karar vermek için 30 Kasım’ı bekleyin.

Bu karışıklığı çözeceksiniz. Yaz ve kış aylarında ise ilişkinizde olgunluk ve sorumluluk arayacaksınız. Aşkınızın ne kadar dayanıklı olduğunu merak edeceksiniz. Aradığınız şey ilişkide netlik ve bunu da bulacaksınız.

Balık Burcu 2020 Aşk Hayatı

19 Şubat-20 Mart arasında doğan Balık burcu aşk hayatı 2020 yılında nasıl olacak?

Balık burçları hem kendi duygularını hem de diğer insanların duygularını kolay kavrayabilir. Psişik güçleri vardır. 2020 yılında bu özelliğiniz daha da artıyor. Tutulmalar sayesinde aşk hayatınız tetiklenecek. Ocak ayında aşk hayatınızda bir tür gerçeklik testi yapacaksınız. Aşk varsa bile sizin için yeterli olmayabilir. Saygı, güven, aşk gibi sağlam temelleriniz varsa dahi, eğer duygusal ihtiyaçlarınız tam anlamıyla karşılanmıyorsa, ilişkiyi bitirebilirsiniz. Gerçek arzuyu yakaladığınızda yeni bir ilişkiye başlayacaksınız. 21 Haziran’daki Güneş Tutulması ile yeni bir başlangıç sizi bekliyor.

Aile içinde hayal kırıklıkları yaşanabilir. Partnerinizle birlikte yaşamak istiyorsunuz. Ancak o, sizinle bu konuda hemfikir olmayabilir. Akrabalarınızın ilişkinize karışıyorsa, sonucu kötü olacaktır. Buna izin vermeyin.

2020 yılında burçların aşk hayatı adlı haberimizi umarız beğenmişsinizdir. Umarız, 2020 yılı tüm burçlar için sevgi dolu geçer…

Yazar: Petunya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir