1 Ayda Göbek Eriten 12 Egzersiz

12 farklı hareketten oluşan göbek eritme egzersizleri sizi asla zorlamayacak ve yanıltmayacak! 30 gün sonra bel ve göbek çevrenizi tekrar ölçtüğünüzde, farka inanamayacaksınız… 1 ayda göbek eriten 12 egzersiz sayesinde harika bir fiziğe sahip olacaksınız.

Göbek Eritme Egzersizleri Nasıl Yapılmalı?

Göbek ve bel çevresindeki yağlardan kurtulmak ve fit bir görünüme kavuşmak için spor salonlarına ihtiyacınız yok. Günlük hayatınızda biraz daha fazla hareket etmeniz ve göbek eritme egzersizleri yapmanız yeterli. Karın kaslarını güçlendiren hareketleri 30 güne yayarak yapın.

Gün içinde kendinize egzersiz için belli bir zaman dilimini ayırın.
Her egzersizi 3 set tekrar edin.
İlk günkü bel ve karın ölçülerinizi alın.
Asla aksatmayın ve hedefinizi baştan koyun.
Egzersiz esnasında tamamen karın kaslarınıza odaklanın…

Bridge, Crunch ve Plank Twist Egzersizleri

Bu 3 egzersizi bir ay boyunca yapacaksınız. Haftanın 3 veya 4 gününü bu egzersizlere ayırın. Her birini 15 defa 3 setten tekrar edin.

göbek eritme egzersizleri
Bridge Egzersizi
Crunch Egzersizi
Plunk Twist Egzersizi

Upward Plank, Bicycle Crunch ve Leg Raises Egzersizleri

Bu 3 egzersizi bir ay boyunca yapacaksınız. Haftanın 3 veya 4 gününü bu egzersizlere ayırın. Her birini 15 defa 3 setten tekrar edin. Karın düzleştirme egzersizleri yarım bırakılmamalı ve düzenli olarak yapılmalıdır.

Upward Plank Egzersizi
Bicycle Crunch Egzersizi
Leg Raises Egzersizi

Arm Slides, Side Planks ve Flutter Kicks Egzersizleri

Bu hareketleri de haftada en az 3 gün 15’er tekrardan 3’er set şeklinde yapmalısınız. Göbek yağlarınızdan kısa sürede kurtulmak için sizlere en etkili karın egzersizleri ve hareketleri göstermeye devam ediyoruz.

Arm Slides Egzersizi
göbek eritme egzersizleri
Side Planks Egzersizi
Flutter Kicks Egzersizi

High Plank, Windshield Wipers ve Boat Pose Egzersizleri

İlk egzersiz ara vermeden en az 30 saniye boyunca yapılmalı. İkinci hareket toplamda 10 tekrar ve son hareket 15 saniye kadar yapılmalıdır.

High Plank Egzersizi
Windshield Wipers Egzersizi
Boat Pose Egzersizi

1 ay boyunca bu 12 egzersize odaklanın ve aksatmadan gün aşırı tekrarlarınızı yapın. En basit hareketlerle en etkili karın inceltme hedefine ulaşın! Dengeli beslenerek ve ay boyunca göbek eritme egzersizleri yaparak 1 ayda göbeğinizin eridiğini göreceksiniz!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Diyet Yapmadan Nasıl Kilo Verilir?

Göbek eritme hareketleri , karın düzleştirme egzersizleri ve bel inceltme egzersizleri ile bir bağ içindedir. Bel, göbek ve karın kaslarınızı herkese gururla göstermek istiyorsanız, yukarıdaki hareketleri hemen uygulamaya geçirin…

Yazar: Petunya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir