Avon Metalik Mat Ruj Serisi ile Işıldayın

Avon metalik mat ruj

Makyajı sanata dönüştüren Avon, yepyeni bir ruj serisi ile karşımızda… Avon metalik mat ruj kullananlar, sonuçlardan memnun kalıyor. Avon True Colour markasına bağlı olarak üretilen “Luminous Velvet Metalik Mat Ruj” serisi hakkında bilgiler paylaşmak istiyoruz.

Mat kadife etkisine eklenen yeni metalik özelliğiyle birlikte, Avon True serisi bambaşka bir hal aldı. Bu rujlar; hem kadifemsi bir yapıya sahip hem mat görünümlü hem de metalik ışıltısına sahip.

Rujun Özellikleri

  • Metalik mat renklerle çarpıcı görünüm
  • Kadifemsi his ve görünüm
  • Bulaşmaz
  • Kolayca sürülür
  • Topaklanmaz, akmaz

SoftGlow özelliğiyle, mat renklerle ışığı yansıtan ve pigmentlerin mükemmel dengesini yakalayan, dudaklara metalik görünüm veren bir ruj. Yeni canlı renkleriyle bu seri; partilerin vazgeçilmez makyaj ürünü olacak! Avon True metalik mat ruju elinizden düşüremeyeceksiniz! Ruj renklerini görmek için yazıyı okumaya devam edin…

Bir rujda aradığınız 3 özellik nedir?

Kalıcı, metalik mat, kadifemsi yumuşaklık… Avon metalik mat ruj bu muhteşem özelliklerin tamamına sahip! Serinin renklerini tek tek inceleyelim…

Rosy Glow

Pembenin çok tatlı bir tonu olan Rosy Glow ruj sedefli bir yapıya sahip. Renk tonu abartılı değil, oldukça hafif bir pembe. Yansımasına bayılacaksınız.

Prismatic Pink

Prismatic Pink de sedefli ve daha koyu bir pembe tonunda. Fuşya kadar cafcaflı değil, ama taze kır çiçekleri kadar gösterişli…

Luminous Nude

Avon True metalik mat ruj kadife etkisini de alarak dudakların ışıldamasını sağlıyor. Bu seri çok iddialı. Luminous Nude serinin cezbedici renklerinden biri. Soft bir makyaj isteyenler için hoş bir seçim.

Violet Shine

Avon metalik mat ruj

Menekşe rengindeki Violet Shine ruju çok seveceksiniz. Mürdüm eriği tonuna çok yakın. Kullanışlı ve modern bir renk.

Glistening Mulberry

Avon metalik mat ruj

Glistening Mulberry menekşe ve mürdüm alt tonlarına sahip. Daha hafif ve uçuk bir ton. Pırıltılı olduğundan, oldukça farklı bir renk.

Gilded Berry

Avon metalik mat ruj

Kışın mor ve pembe alt tonlarındaki rujlar daha sık kullanılıyor. Gilded Berry böğürtlen ve şarap rengine çok yakın. Seksi ve canlı duruyor.

İlginizi Çekebilir: Kedi Gözü Makyajı için En İyi Eyeliner Tavsiyeleri

Bu arada seride yer alan diğer renklerin isimleri şunlar: Cocoa Beam, Luscious Lilac ve Polished Topaz.

Kakao kahve tonu, Eflatuna çalan leylak tonu ve Parıltılı altın tonu olarak sıralayabiliriz.

Avon True Luminous Velvet Metalik Mat Ruj fiyatı 25,99 tl. Dudaklarınıza en hoş renkleri veren ve kaliteli içeriğiyle uzun süre dayanıklı olan bu rujlar, aynı zamanda çok da hesaplı…

Yazar: Petunya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir